Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Monogram, zeegezicht
Ergebnis: 55 EUR

Theo Goedvriendt, Italië
Startpreis 600 EUR

Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Teormina Italië 65x44cm. Cond.: G

M. Maat, Vechtoever
Ergebnis: 20 EUR

M. Maat 1989, aquarel op papier, Vechtoever Maarssen 38x28cm. Cond.: G

2 Aquarellen C.W.
Startpreis 50 EUR

2x Monogram C.W., aquarellen op papier, 2 landschappen (herfst en winter) 30x40cm. Cond.: G

3 Duitse kaarten, 17e eeuw
Startpreis 75 EUR

Drie 17e eeuwse Duits handingekleurde landkaarten; 1x De Westphalia Tabula Tertia 20x14cm. 1x Westphalia Cum Dioceli Bremensi 18x14cm. en 1x Coloniensis Dioecesis 13x10cm. Cond.: G

Tweeluik, Hollands landschap
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd pendant 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winter- en zomergezicht 13x18cm. Cond.: G

Tweeluik, Elsina Gruhn Daalman
Startpreis 50 EUR

2x Elsina Gruhn Daalman 5-07 1935 (pendant), olieverf op paneel 15x30cm. Cond.: G

Stilleven met roemer
Startpreis 40 EUR

Wilton, bloemenverkoopsters
Startpreis 250 EUR

B. Baaijens, watermolen Haaksbergen
Ergebnis: 70 EUR

Kopie Allmeister
Startpreis 650 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (museumkopie), olieverf op linnen, oude man met harpspelende vrouw en jongen. 2 Plakkers en beschadigd 116x88cm. Cond.: R

Ongesigneerd, man met jongen
Startpreis 150 EUR

Corneille
Ergebnis: 60 EUR

Corneille
Ergebnis: 60 EUR

Corneille
Ergebnis: 60 EUR