Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan te Wierik, olieverf 1481
Jan te Wierik, olieverf
Startpreis 3.950 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1482
Jan te Wierik, acryl op papier
Startpreis 1.450 EUR
2 Aquarellen C.W. 1483
2 Aquarellen C.W.
Startpreis 25 EUR
Pastel zonnebloem 1484
Pastel zonnebloem
Startpreis 15 EUR
Schilderij Gelink 1485
Schilderij Gelink
Startpreis 50 EUR
Ton Schulten 1486
Ton Schulten
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Reproductie Esscher 1487
Reproductie Esscher

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Schilderij, J. Klein 1488
Schilderij, J. Klein

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Aquarel J. Lusthusz 1489
Aquarel J. Lusthusz

Ergebnis:

20 EUR

Theo S. boslaan 1490
Theo S. boslaan
Startpreis 25 EUR
Verkauft
van Trirum, poezen 1491
van Trirum, poezen

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
2 Oude litho's, Jansen en Bogman 1492
2 Oude litho's, Jansen en Bogman

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Schilderij, stilleven, zwarte lijst 1493
Schilderij, stilleven, zwarte lijst

Ergebnis:

20 EUR

Litho, Lilian Luiten 1494
Litho, Lilian Luiten
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Litho, Jan te Wierik 1495
Litho, Jan te Wierik

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw 1496
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw

Ergebnis:

100 EUR

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw 1497
Startpreis 75 EUR
Tweeluik, Elsina Gruhn Daalman 1498
Tweeluik, Elsina Gruhn Daalman
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Stilleven met roemer 1499
Stilleven met roemer

Ergebnis:

25 EUR

Tweeluik, Hollands landschap 1500
Tweeluik, Hollands landschap
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Hollands zeegezicht met bomschuiten 1501
Hollands zeegezicht met bomschuiten

Ergebnis:

25 EUR

Schilderij, boerderij 1502
Schilderij, boerderij
Startpreis 40 EUR
3 Duitse kaarten, 17e eeuw 1503
3 Duitse kaarten, 17e eeuw
Startpreis 60 EUR
Grote ikoon Jezus, 18e eeuw 1504
Grote ikoon Jezus, 18e eeuw
Startpreis 175 EUR