7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.
1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G
Antieke Aziatische bamboe pijp. Zilveren mondstuk en rijkelijk besneden. Cond.: U
Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G
Metalen oude wandelstok met zilveren dop begin 20e eeuw. H:98cm. Cond.: G
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G
2 Zilverkleurige wijnfleshouders. 1x in de vorm van een gevlochten mand. 1x in de vorm van een slee.
Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.
Metalen paard, H 30cm., naar voorbeeld chinese beeldhouwkunst, vliegende paard van Leitai uit de 2e eeuw
3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.
Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.