6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.
Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm
Ongesig. aardewerken kunstvoorwerp 2e helft 20e eeuw. 22x35cm. Cond.: G
Grote glazen vaas begin 20e eeuw. gesig. gegue. Mooie kwaliteit. 44xØ35cm. Cond.: U
Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)