Schilderij H.C. Bogman (1861-1921 Den Haag), olieverf op linnen, paarden bij schuur, 32x21cm Cond.: U
Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U
Pastel, Milly van Duivenbode(Amsterdam 1901), stilleven Cond.: U, 48x36cm
Ets op papier, P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), gezicht op de veenplas, cond: goed, 50x41cm
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
Olieverf op linnen, gesig. J. Pletser, landschap met korenschoven, 50x60cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. stilleven met gemberpot. 49x38cm.