Diese Webseite verwendet Cookies

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gestoken stoel 4270
Gestoken stoel
Startpreis 50 EUR
mahonietafel omstreeks 1900 4334
mahonietafel omstreeks 1900
Startpreis 50 EUR
Ronde tafel op zuilen 4335
Ronde tafel op zuilen
Startpreis 50 EUR
Mahonie theetafel 4114
Mahonie theetafel
Startpreis 60 EUR
2 Stoelen (rood) 4191
2 Stoelen (rood)
Startpreis 60 EUR
Hangvitrine 4196
Hangvitrine
Startpreis 60 EUR
Herenfauteuil (groen) 4231
Herenfauteuil (groen)
Startpreis 60 EUR
Linnenkast, 2-deurs, berken 4245
Linnenkast, 2-deurs, berken
Startpreis 60 EUR
6 Gestoffeerde stoelen op wieltjes 4251
6 Gestoffeerde stoelen op wieltjes
Startpreis 60 EUR
Ziekenhuistafeltje, gemerkt 4272
Ziekenhuistafeltje, gemerkt
Startpreis 60 EUR
Speeltafel 4277
Speeltafel
Startpreis 60 EUR
4 Stoelen 4293
4 Stoelen
Startpreis 60 EUR
Set 19e eeuwse stoelen 4300
Set 19e eeuwse stoelen
Startpreis 60 EUR
Mahonietafel met wangen 4304
Mahonietafel met wangen
Startpreis 60 EUR
Beschilderde commode 4326
Beschilderde commode
Startpreis 60 EUR
Stoel 4327
Stoel
Startpreis 60 EUR
Schommelstoel 4329
Schommelstoel
Startpreis 60 EUR
Armleunstoel 4331
Armleunstoel
Startpreis 60 EUR
Twee Spiegels 4333
Twee Spiegels
Startpreis 60 EUR
Hollandse mahoniehouten Empire tafel 4342
Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Startpreis 60 EUR
Hollandse mahonie penantkast 4150
Hollandse mahonie penantkast
Startpreis 70 EUR
Nachtkastje Grunder 1880 4195
Nachtkastje Grunder 1880
Startpreis 70 EUR
Duitse tafel in goede staat 4169
Duitse tafel in goede staat
Startpreis 75 EUR
Vossenkoptafel 4308
Vossenkoptafel
Startpreis 75 EUR