Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met onedele rokhaak. Papegaaienbeugel met graveerwerk en rasterdecor, voorzien van een onedele rokhaak met zwaan. MT.: Gerrit Lazonder, Schoonhoven, jl.:L.:1820...
Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Geelgouden sieraden, 585/000, met bloedkoraal bestaande uit 2 ringen en een paar oorknoppen met bloedkoraal, ø 8 mm. totaal ca 6,5 gram. ø 54
Zilveren schaal, 830/000. Ovaal gecontourneerde zilveren schaal met opstaande rand. ca 366 gram 32x22x6cm. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat
Geelgouden zegelring, 585/000, met achtkantige gematteerde plaat en bewerkte zijkanten. ca 4,6 gram. ø 66 Nieuw
Zilveren tasbeugel met rokhaak, 833/000. z.g. stuivertjesbeugel met 2 afwijkende stuivers in de beugel. Voorzien van een rokhaak met putti. MT.: van Gelderen, Schoonhoven, jl.:RL1851. Met gravure aan ...
Zilveren brandewijnkom, 835/000, versierd met 8 lobben en 2 grepen met drakenkoppen versierd. MT.: P.Heerens & Zoon, Schoonhoven, jl.: U:1955. 16x9x8cm, ca 107 gram. In goede staat
E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met bessentak. Gouache op papier. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
18e Eeuws pistool met graveringen, damast loop, goud-inleg. Voorlader, zwartkruit. Oudere restauratie kolf. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse boulle portaalklok met getorste zuilen en vergulde messing versieringen. Circa 1870. Louis Philippe. Met achtdaags-uurslag, halfuur-slag en veerslinger. Minimale restauraties. Afmeting:...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jalouzieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren strooier, 800/000, in de vorm van een meisje. ca 62 gram. 5x4x9cm. In goede staat.
Zilveren viscouvert, 835/000, 5 persoons met mes en vork met een puntige steel met verlopende randbewerking. MT.: C.A.Hackenberg, Middelburg jl.:V:1930 ca 480 gram. lengte 18-22cm. In goede staat
Zilveren Friese tabaksdoos, 835/000, met een scharnierend deksel met oplopende gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk en een schild. De zijkanten en de onderzijde zijn voorzien van ...
Geelgouden ring, 750/000, met roze edelsteen. Bolle brede ring met een ovaal gefacetteerde roze edelsteen, 8x6,5mm, gezet op de ring. ø 52
Witgouden ring, 585/000, met geel topaas en diamant. Solitairring met een grote rond gefacetteerde gele topaas, ø 12 mm, gezet in een zetkast en met een band versierd met bewerking en diverse kleine d...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, hartvormig bezet met 8 princes geslepen diamanten, totaal ca 0,12 crt. Grootte hart 10x10mm. lengte 45 cm. totaal ca 1,5 gram. nieuw
Toon Koster. 1913 - 1990. Platbodem in sloot bij avond. OIieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antiek Romeins terracotta vaasje en schaaltje. Afmeting: 14 x 10 cm ø en 3,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...