Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Deens Royal Copenhagen mokkaservies 6496
Deens Royal Copenhagen mokkaservies
Startprijs 200 EUR
Grote porseleinen groep, Kings Napels 6532
Grote porseleinen groep, Kings Napels
Startprijs 200 EUR
Kralentas met zilveren beugel 672
Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 210 EUR
Frans pendule stel, ca. 1870 3683
Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR
Gouden sieraden met bloedkoraal 214
Gouden sieraden met bloedkoraal
Startprijs 220 EUR
Zilveren ovale schaal 321
Zilveren ovale schaal
Startprijs 220 EUR
Gouden zegelring 602
Gouden zegelring
Startprijs 220 EUR
Zilveren tasbeugel met rokhaak 644
Zilveren tasbeugel met rokhaak
Startprijs 220 EUR
Zilveren brandewijnkom, klein model 719
Zilveren brandewijnkom, klein model
Startprijs 220 EUR
E.C. Arntzenius, Vaas met bessentak 1333
E.C. Arntzenius, Vaas met bessentak
Startprijs 220 EUR
Groot beeld als tafellamp 2257
Groot beeld als tafellamp
Startprijs 220 EUR
Pistool, 18e-19e eeuw 2731
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 220 EUR
Zuilenpendule met boulle 3571
Zuilenpendule met boulle
Startprijs 220 EUR
Hollandse empire boekenkast 4274
Hollandse empire boekenkast
Startprijs 220 EUR
Zilveren strooier 'Meisje' 119
Zilveren strooier 'Meisje'
Startprijs 225 EUR
Zilveren vis couvert 215
Zilveren vis couvert
Startprijs 225 EUR
Zilveren Friese tabaksdoos 496
Zilveren Friese tabaksdoos
Startprijs 225 EUR
Gouden ring met roze edelsteen 678
Gouden ring met roze edelsteen
Startprijs 225 EUR
Witgouden ring met topaas 685
Witgouden ring met topaas
Startprijs 225 EUR
Gouden hanger met diamant 758
Gouden hanger met diamant
Startprijs 225 EUR
Toon Koster, Platbodem in sloot bij avond 1269
Toon Koster, Platbodem in sloot bij avond
Startprijs 225 EUR
Japanse cloisonne vaas 2068
Japanse cloisonne vaas
Startprijs 225 EUR
Vaasje+schaaltje, Romeins/Brons-tijd 2222
Vaasje+schaaltje, Romeins/Brons-tijd
Startprijs 225 EUR
Grote Engelse messing scheepstelegraaf 2228
Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 225 EUR