Pand a de L' isle 1995. Surrealistische voorstelling met ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse haven met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 31 cm. In goede staat.
Huib Cozijn. 1942 - 2020. Landschap met boeren huis en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. Briët. Circa 1900. Boer bij haard. Sepia op papier. Afmeting: H 14 x B 19 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anderson. Tweede helft 20e eeuw. Amsterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke ets. Circa 1900. Met signatuur Rembrandt fecit 1697. Heer bij venster. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 19,5 cm. In goede staat.
J. v.d. Weele. 19e Eeuw. Romantisch paar in medaillon. Aquarel op papier. Afmeting: H 27,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Landschap Giethoorn met brug, huis en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
F.A. Mooy. 1884 - 1968. Riviergezicht met steenoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Grote jachtprent in wortelnoten lijst. Run to earth. Ets op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met patrijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H. Welther. Circa 1920. Pseudoniem Knikker. Poldergezicht met figuur in roeiboot. (1 plakker). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.