55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Pol Dom, Stilleven met cactus
Resultaat: 950 EUR

Pol Dom, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 1.100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met old timers en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat

Pol Dom, Portret dame met Japanse houtsnede
Resultaat: 1.500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.

Luce, Impressionistisch
Resultaat: 1.500 EUR

Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.

Jan Altink, Havengezicht
Resultaat: 1.700 EUR

Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.

Jan Voerman Sr., Zonnig dorpsgezicht
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek met koeien
Resultaat: 2.000 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Nice
Resultaat: 3.000 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.

Pol Dom, Theekransje moeder met dochter
Resultaat: 4.250 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.