This website uses cookies

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Divers bestek
Result: 25 EUR

Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G

Visbestek 6-pers. silver-plated
Result: 15 EUR

Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G

Hengselschaal,silver-plated
Result: 15 EUR

Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.

Zilveren schaaltje
Starting price 80 EUR

Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.

Zilveren schaaltje
Result: 30 EUR

Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.

2 Zilveren kaarsen standaards
Result: 30 EUR

2 Zilveren kaarsen standaards
Result: 45 EUR

Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.

Zilveren taartschep
Starting price 60 EUR

Diverse bestekdelen
Starting price 30 EUR

Lot divers bestek waaronder enkele zilveren delen.

Schenkkan
Starting price 15 EUR

Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U

Kristallen bokaal, zilveren rand
Starting price 25 EUR

Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Result: 20 EUR

Oud doosje emaille met zilver (925/000), agaat en filligrain 2e helft 20e eeuw 3,5xø5cm. Cond.: G

Zilv. zakhorloge
Result: 50 EUR

Zilv. zakhorloge

Ovale jardiniere
Result: 130 EUR