Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw 925/000 H.:10cm. Cond.: Gedeukt
Verguld zilveren geboortelepel versierd met moederfiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren brandewijnkom uit 1895, rijkelijk geciseleerd. 835/000 ca. 66gr. ø8cm. Cond.: U
Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G
Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.
Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G
Antiek Hollands zilveren vingerhoed 835/000 ca. 3gr. Cond.: G
Antieke bijbel uit 1870 "Het Nieuwe Testament" met zilveren slot. 15,5x11x5cm. Cond.: G
Zeer fraaie zilveren dienschaal op pootjes met half opengewerkte rand, voorzien van twee handgrepen. 925/000 ca. 628gr. 7,5x38x20cm. Cond.: U
Antieke bijbel uit 1848 met twee zilveren sloten in prima staat. 14,5x10x7cm.
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Zilveren knottenkistje, voorzien van gedreven florale motieven 835/000 ca. 126gr. 4x8x5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U