This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren toiletspiegel
Result: 100 EUR

Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.

2 Kandelaars
Starting price 50 EUR

Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw 925/000 H.:10cm. Cond.: Gedeukt

Zilveren gordelhaak
Result: 110 EUR

Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U

Verzilverd bestek
Result: 80 EUR

Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G

Zilveren breipenhouder
Result: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G

Verguld zilveren geboortelepel
Starting price 225 EUR

Verguld zilveren geboortelepel versierd met moederfiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.

2 Zilveren zuurvorkjes
Starting price 40 EUR

Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U

Hollands zilveren brandewijnkom
Starting price 225 EUR

Antieke Hollands zilveren brandewijnkom uit 1895, rijkelijk geciseleerd. 835/000 ca. 66gr. ø8cm. Cond.: U

Blakertje
Result: 20 EUR

Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G

Zilveren comfoor
Result: 85 EUR

Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.

Zilveren slacouvert
Starting price 50 EUR

Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G

Hollands zilveren vingerhoed
Starting price 25 EUR

Antiek Hollands zilveren vingerhoed 835/000 ca. 3gr. Cond.: G

Bijbel met zilv, sluiting
Starting price 75 EUR

Antieke handbijbel met zilveren slot 1865.

Bijbeltje met zilv. slot
Starting price 50 EUR

Antiek Hollands bijbeltje van Joh. Enschede en Zonen 1884 met originele lederen band en zilveren slot 4x12x7cm. Cond.: G

Bijbel met zilv. slot
Starting price 100 EUR

Antieke bijbel uit 1870 "Het Nieuwe Testament" met zilveren slot. 15,5x11x5cm. Cond.: G

Zilveren dienschaal
Starting price 700 EUR

Zeer fraaie zilveren dienschaal op pootjes met half opengewerkte rand, voorzien van twee handgrepen. 925/000 ca. 628gr. 7,5x38x20cm. Cond.: U

Bijbel met dubbele zilv. sloten
Starting price 225 EUR

Antieke bijbel uit 1848 met twee zilveren sloten in prima staat. 14,5x10x7cm.

Hollands zilveren pasteischep
Starting price 125 EUR

Antieke Hollands zilveren pasteischep. MT: AJD 1870-1910 Anthonie Driessen Schoonhoven 835/000 ca. 39gr. Cond.: U

6 Apostellepels
Result: 50 EUR

Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, vogelkooitje
Starting price 80 EUR

Antiek zilveren miniatuur vogelkooitje op standaard, Hollands, ca. 1920, ca. 20gr.

Zilveren knottenkistje
Starting price 160 EUR

Zilveren knottenkistje, voorzien van gedreven florale motieven 835/000 ca. 126gr. 4x8x5cm. Cond.: U

Zilveren slacouvert
Starting price 125 EUR

Slacouvert met zilveren heften L.: 22,5cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Result: 275 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U

Schaaltje, zilv. hengsel
Result: 60 EUR

Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U