Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Ensched), olieverf op linnen, stenderkast van Usselo, voor verplaatsing 40x50cm. Cond.: G
J. van Dijk, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met ophaalbrug en molen 40x60cm. Cond.: R
Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Joha Lorje, aquarel op papier, Algarve '83 landschap 28x41cm. Cond.: F
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Em Boiluim pinx et sculp 19e eeuw, ets op papier, lachen aan het hof 21x14,5cm. Cond.: G
Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat