3 Munten Byzantijnse Rijk Manuel I Comnenus 1143-1180, 3x Nummis AE FR/ZF
5 Munten Byzantijnse Rijk; 1x Constantinus IX Monomachus, 2x Constantinus X Ducas 2x Follis, 1x Follis/Nummis AE Johannes I Anonyme en 1x Follis AE Justinianus I
7 Munten Orient Latin; 1x Sirië ca. 150 AD AE 20 Zeus K2 standaard, 1x Duitsland ca. 1200 AG18 2x wapenschild en 5x vierslagpenning Zuid-Duitsland FR
Dirham Middellandse Zee Omayaden Dynastie (Syria-Egypt-Maroc) 735-1100 AD = Suleiman 96-99 AN moslim jaar ZF
Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G
Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.
Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.
Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en rose velours bekleding.
106x70x66 cm., Cond.:G