Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw (stijl Jan Sluyters), olieverf op linnen, babyportret 19x27cm. Cond.: U
9 Munten Oldenburg o.a; 2 Grote 1815 ZF/PR en 1/2 Grote 1816 PR-
Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42
4 Munten van 20 Mark, 1x 1973 August Bebel UNC-, 1x 1972 Wilhelm Pieck UNC, 1x Brandenburger Tor 1990, 1x Lucas Cranach 1972 UNC en 1x friedrich Schilker 1972 UNC
Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G
Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G