This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Antieke tafelklokjes, 1900
Result: 100 EUR

Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915
Result: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met kroon. Circa 1915. Afmeting: 85 cm. In zeer goede staat.

Franse comtoise , 19e eeuw
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse stations comtoise met halfuur/slag, vouwslinger, repetitie en ankergang. Afmeting: 40 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Antiek marmeren klokkenstel, 1880
Result: 100 EUR

Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Result: 50 EUR

Antieke Franse pendule. Circa 1870. Compositie metaal. Nieuwe goudlak, stukje af. Vrouw met fakkel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.

Empire klokje
Result: 60 EUR

Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G

Antiek Engels uurwerk, 1900
Result: 60 EUR

Antiek Engels uurwerk met snek. Circa 1900. Howard Bro's Liverpool & London. Afmeting: ø 20 cm x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke pendules, 1930
Result: 40 EUR

Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...

Antieke regulateur, 1890
Result: 90 EUR

Gave antieke Duitse notenhouten regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Oude Swiza lantaarnklok
Result: 85 EUR

Oude messing Swiza lantaarnklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met wekker. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Result: 150 EUR

Drie-delig Frans antiek Carrara marmeren klokkenstel met goudkleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

Staande klok
Result: 75 EUR

Eikenhouten staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Gemerkt Brixon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 185 cm. In goede staat.

Kieninger staande klok
Result: 75 EUR

Duitse Kieninger staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Eiken regulateur
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Schwarzwalder schilderijklok
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap decor. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke Brevette Bulle Clock
Result: 60 EUR

Antieke Brevette Bulle Clock met wortelnoten klokkast en intarsia. Electrisch. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Result: 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Brise printoniere. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Twee sierstukken zijkanten marmer missen. Afmeting: 62 cm. In redelijk/g...

Friese staartklok
Result: 65 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Eiken tafelklok
Result: 35 EUR

Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Kleine Schippertjes klok
Result: 45 EUR

Kleine Hollandse Friese Schippertjes klok met eikenhouten klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald wandklok, 1900
Result: 45 EUR

Antieke Schwarzwald wandklok met wekker en slagwerk op bel. Circa 1900. Afmeting: 35 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Klein deukje wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Serpekin regulateur
Result: 80 EUR

Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke Franse marmeren pendule, 1880
Result: 100 EUR

Antieke Franse wit marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.