Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw (stijl Jan Sluyters), olieverf op linnen, babyportret 19x27cm. Cond.: U
Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G
Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G
Wim Nefkens ca. 1920, olieverf op linnen, "Coming Sheep" 40x60cm. Cond.: G
Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G
Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G
Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42
Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G