Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G
Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R
Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...
Grote oude bronzen kandelaar in barok stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 78cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat
Frans 3-delig klokkenstel ca. 1890 gemaakt van compositie metaal in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk (Japy Freres Paris) in goede originele staat 39x26x13cm. en 38x20x11cm. Cond.: G
Spiegel ca. 1910, kopergeslagen met facetgeslepen glas in goede staat 52x27x16cm. Cond.: G
Grote zwart marmeren pendule ca. 1890 met zichtbare balans en 8-daags uurwerk. Gegraveerd en met groen marmeren stukjes ingelegd. In zeer goede originele staat (1 chip onderaan) 43x49x16cm. Cond.: G
Franse zwart marmeren pendule ca. 1890 met 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 23x38x13cm. Cond.: G
Twee DUitse steengoed kruiken ca. 1920 in renaissance stijl met blauwe glazuur. genummerd 177, beide in zeer goede staat 19x10x5,5cm. Cond.: G
Armband WG 585/000 bezet met 23 ovale saffier cabochons 5x4mm., ca.14.0 crt.in goede kleur en 44 briljanten ca.0.70 crt.W/SI, L.18.5 cm. ca. 13.4 gr. L.18.5cm.
Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G
Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G
Drie delen Delfts keramiek Royal Koninklijke Delft Holland 20e eeuw; 1x blakertje (1 chip), 1x dekselschaal en 1x knijpfles/ In goede originele staat 11x26cm.
Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R