Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

schilderij
Resultaat: 45 EUR

Olieverf op linnen, landschap met molen, onduidelijk gesig.60x80cm.

olieverf
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, Gesig. M.Ren 1975, 100x75cm. Cond.: U

Olieverf op paneel
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op doek, Landschap met watergat, gesig. A.H. Bakker, 100x60cm.

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 50 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm

Aquarel L.W.R. Wenckebach
Resultaat: 100 EUR

L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.

steendruk Riviervismarkt
Resultaat: 20 EUR

Steendruk "Rivierfischmarkt" te 's Gravenhage 36x27cm.

Aquarel, portret
Resultaat: 100 EUR

Aquarel, onduidelijk gesig. portret van een vrouw

H.G. Numans
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, Winterlandschap, gesign. A.Vermont, 39x23cm.

Schilderij
Geen vanafprijs

onbekend heidelandschap, olieverf op linnen,60x80cm

aquarel
Geen vanafprijs

Aquarel voorstellend een 19de eeuws Winterlandschap, onduidelijk gesigneerd. 30x20 cm.

paneel
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, Boot op zee,ond. gesign., 26x15cm.

schilderij pedant
Resultaat: 140 EUR

Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.

2 Noorse gravures
Resultaat: 45 EUR

twee ingekleurde prenten op papier cond.Redelijk, 15x21cm

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, Abstract, 40x50cm

2 prenten
Resultaat: 10 EUR

2 prenten in lijst, reproductie Sara Moon, beide 40x60cm.

ets 2x
Geen vanafprijs

Ets op papier, Nic. Nieuwenhuis,cond.goed, 18x20cm.

2 Schilderijen C. van Leemputten
Resultaat: 240 EUR

Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm

schilderij
Resultaat: 25 EUR

Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.

landkaart
Resultaat: 10 EUR

Litho op papier, landkaart Brabant.cond.redelijk 47x61cm.

Meinert Volkers
Geen vanafprijs

Meinert Volkers, penseeltekening

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stier 35x40cm

Gravure
Resultaat: 40 EUR

Gravure, Roodenburg, stadsgezicht Amsterdam 38x54cm.