Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tuinbeeld
Geen vanafprijs

Tuinbeeld, meisje met mand H.35cm.

3 potten
Resultaat: 20 EUR

3 Afrikaanse aardewerken potten met deksel

Zwart schaaltje
Resultaat: 10 EUR

Zwart schaaltje Gouda "Flora"

Bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje met bloemdecor. Begin 20e eeuw

Delft Blauwe schotel
Resultaat: 30 EUR

Delft Blauwe schotel ø40cm, blauw decor, pauw met bloemen. Begin 20e eeuw

Delfts Blauwe schotel
Resultaat: 30 EUR

Delfts Blauwe schotel ø40cm., boom met bloemmotief. Rond 1930

2 kommen
Resultaat: 20 EUR

2 gekleurde Chinese kommen 20e eeuw. Fam Rose

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerk vaas Gouda-Holland

2 bloempotten
Resultaat: 27 EUR

2 plateel aardewerk bloempotten

2 borden
Geen vanafprijs

2 Blauwe borden, paard en wagen (Petrus Regout en Delft)

Petrus Regout bord
Geen vanafprijs

Petrus Regout bord, man zit unox worst te eten

2 schotels
Resultaat: 20 EUR

2 Delfts blauwe schotels, handbeschilderd. Midden 20e eeuw

8 diverse borden
Resultaat: 20 EUR

8 diverse borden Eind 19e, begin 20e eeuw

Roomstelletje
Geen vanafprijs

Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw

7 glazen en schaal
Resultaat: 15 EUR

7 kristallen likeurglazen en een kristallen schaal met verzilverde voet

6 Glaasjes en bonbonniere
Geen vanafprijs

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Kristallen bonbon bierre
Resultaat: 15 EUR

Kristallen bonbon bierre met bloemdecor. Eind 20e eeuw

7 karaffen diverse maten en vormen
Resultaat: 35 EUR

7 karaffen diverse maten en vormen

5 delen kristal en glas
Geen vanafprijs

5 delen kristal

Kristallen bonbon bierre
Resultaat: 20 EUR

Kristallen bonbon bierre en een vaas

kristal
Geen vanafprijs

2 delen kristal, vaasje (beschadigd)koektrommel

diversen glas 4x
Geen vanafprijs

4 delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl en een karaf een pot

54 kristallen glazen
Resultaat: 108 EUR

54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)

11 glazen
Resultaat: 36 EUR

11 kristallen glazen, blank glas, groen gekleurd. Begin 20e eeuw