Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

mabe parels
Geen vanafprijs

Mabe-parels ø13mm,

Ketting
Geen vanafprijs

Granaatketting met gouden slotje,lengte 70cm.en een hangertje

Brosche
Resultaat: 30 EUR

brosche zilver met boheemse granaat, ca.1880, kan ook als hanger gedragen worden

8 horloges en 2 spelden en medaillon
Resultaat: 20 EUR

8 horloges en 2 spelden en medaillon

6 lepels
Geen vanafprijs

6 verzilverde lepels in cassette

Diversen kristal
Geen vanafprijs

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

2 doosjes met mesjes
Resultaat: 10 EUR

6x Abraham herder en 6 mesjes met been

Theezeefje
Resultaat: 13 EUR

Zilveren theezeefje

Kandelaar
Geen vanafprijs

grote verzilverde 5 armige kaarsenkandelaar 120 cm

Kandelaar
Resultaat: 90 EUR

grote verzilverde 5 armige kaarsenkandelaar 122 cm

diversen
Resultaat: 30 EUR

doosje met diverse sieraden

diversen
Resultaat: 10 EUR

doosje diverse sieraden

2 lepels
Resultaat: 25 EUR

2 zilveren lepels, 1 voor petit fours en natfruitlepel

vleesvorkjes 2x
Resultaat: 15 EUR

2 zilveren vleesvorkjes, versierd met graveerwerk

2 x kandelaars
Startprijs 15 EUR

2 verzilverde kandelaars met parelrand

3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 15 EUR

3 armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

lot modesieraden
Resultaat: 30 EUR

kavel diversen,

zilveren brosche
Resultaat: 10 EUR

zilveren brosche

zeeuwse knoppen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ketting met hanger bestaande uit 3 zeeuwse knoppen, zilveren ring met zeeuwse knop

2 kandelaars
Resultaat: 18 EUR

2 verzilverde kaarsenkandelaars H. 28cm. Midden 20e eeuw

6 theelepetjes
Resultaat: 18 EUR

6 theelepetjes verzilverd. Hollands eind 19e eeuw

Flacon
Resultaat: 20 EUR

Glazen flacon met zilveren deksel

theezeefje
Startprijs 20 EUR

zilveren handtheezeefje 0835

pindaschaal
Resultaat: 60 EUR

zilveren pindaschaal 0835