01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

E. van der Ven 1088
E. van der Ven
Geen vanafprijs
schilderij 1089
schilderij
Geen vanafprijs
Olieverf op paneel 1090
Olieverf op paneel

300 EUR

schilderij 1091
schilderij
Geen vanafprijs
Litho 1092
Litho

40 EUR

schilderij 1093
schilderij
Geen vanafprijs
Prent 1094
Prent

45 EUR

schilderij 1095
schilderij
Geen vanafprijs
R. Fater 1096
R. Fater
Geen vanafprijs
Olieverf op linnen 1097
Olieverf op linnen
Geen vanafprijs
Olieverf op linnen 1098
Olieverf op linnen
Geen vanafprijs
Acryl 1103
Acryl

80 EUR

Olieverf op linnen 1106
Olieverf op linnen
Geen vanafprijs
Onbekend olieverf op linnen 1107
Onbekend olieverf op linnen
Geen vanafprijs
Jan van Delft 1112
Jan van Delft
Geen vanafprijs
Delcour 1113
Delcour
Geen vanafprijs
Schilderij Nico Zwiers 1128
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
ets 1136
ets

10 EUR

Schilderij Nico Zwiers 1144
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
Olieverf A. Franke 1157
Olieverf A. Franke
Geen vanafprijs
olieverf A.  Franke 1158
olieverf A. Franke
Geen vanafprijs
Olieverf A. franke 1159
Olieverf A. franke
Geen vanafprijs
Diverse etsen 1160
Diverse etsen
Geen vanafprijs
3 prenten 1161
3 prenten

10 EUR