Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954, Munstergeleen), naakte dame met rode kousen. 100x80cm. Cond.: U
Zilveren bouilloir op komfoor (inclusief brandertje) Wenen, ca. 1900
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
olieverf op linnen, havengezicht, Evert Moll, 1878-1955, Den Haag. cond. uitstekend, 51x43cm.
Olieverf op linnen, havengezicht, Evert moll, 1878-1955, Den Haag, cond.uitstekend, 52x70cm.
kapitaal eiken empire hekjeskabinet twee deuren en 3 laden ca. 1800, 2.30x1,55x0,55cm.
Memory ring GG750/000 ø58,rondom bezet met 40 diamant baquettes 3.89 ct.W/VSI, 5.4 gr.
Briljant saffier collier WG750/000 bezet met 21 saffieren 12.65ct en briljanten 2.75ct W/VSI l45cm. 38gr.
18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.
TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,
Briljant collier WG750/000 bezet met briljanten 4.88ct W/VSI L 45cm 43.8 gr.
Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap
olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Olieverf op linnen, Johannes Barend Koekkoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend: polderlandschap,
cond: uitstekend, 66x45cm.
Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.
Olieverf op doek, landschap genaamd - Paarden met diverse sleperswagens op de handelskade-, Gesig. Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967,cond.matig, 60x90cm.
Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm