01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

schilderij 1045
schilderij

45 EUR

olieverf 1046
olieverf
Geen vanafprijs
Olieverf op paneel 1049
Olieverf op paneel

20 EUR

schilderij 1050
schilderij
Geen vanafprijs
Schilderij Nico Zwiers 1054
Schilderij Nico Zwiers

50 EUR

Aquarel L.W.R. Wenckebach 1055
Aquarel L.W.R. Wenckebach

100 EUR

steendruk  Riviervismarkt 1056
steendruk Riviervismarkt

20 EUR

Aquarel, portret 1059
Aquarel, portret

100 EUR

H.G. Numans 1062
H.G. Numans

100 EUR

schilderij 1063
schilderij
Geen vanafprijs
Schilderij 1064
Schilderij
Geen vanafprijs
aquarel 1065
aquarel
Geen vanafprijs
paneel 1068
paneel
Geen vanafprijs
schilderij pedant 1069
schilderij pedant

140 EUR

2 Noorse gravures 1072
2 Noorse gravures

45 EUR

Schilderij Nico Zwiers 1074
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
2 prenten 1075
2 prenten

10 EUR

ets 2x 1076
ets 2x
Geen vanafprijs
2 Schilderijen C. van Leemputten 1079
2 Schilderijen C. van Leemputten

240 EUR

schilderij 1080
schilderij

25 EUR

landkaart 1081
landkaart

10 EUR

Meinert Volkers 1083
Meinert Volkers
Geen vanafprijs
Schilderij Nico Zwiers 1085
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
Gravure 1087
Gravure

40 EUR