Ronde zilveren schaal op bewerkte pootjes en bewerkte rand, 925/000 ø17cm H10cm, 439 gr
Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
Gouden spillegang sleutel zakhorloge, gesigneerd:G.Robert (Edingburgh) gedateerd 1757. Schildpad buitenkast met afbeelding van militairen te paard.