Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 20 EUR

3 armige kaarsenkandelaar met parelrand

schoenlepel
Startprijs 25 EUR

schoenlepel met zilveren greep

zoutbakje
Resultaat: 25 EUR

zilveren vierkant zoutbakje met blauw inzetpotje 0835

5 armige kaarsen kandelaar
Resultaat: 25 EUR

5 armige kaarsenkandelaar met parelrand. Eind 20e eeuw

ring en ketting
Resultaat: 40 EUR

gouden ring en ketting, 4.0 gr

diversen
Resultaat: 50 EUR

ring, hanger en ketting stukje

Mosterdpotje
Resultaat: 30 EUR

Rond zilveren mosterdpotje op pootjes

2x kaarsenkandelaars
Resultaat: 28 EUR

2 verzilverde kaarsenkandelaars H.36cm.

3 armige kaarsenstandaard op voet
Startprijs 35 EUR

verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm

granaat ring
Startprijs 40 EUR

Ring GG375/000,ø54 met 9 fac.donkere boheemse granaten, 2.2 gr

5 armige kaarsenstandaard op voet
Resultaat: 30 EUR

verzilverde 5 armige kaarsenstandaard op voet H.62cm.

Ring blauwtopaas
Startprijs 50 EUR

Ring GG375/000 ø55, met 3 fac.blauwtopaas carrees, 2.2 gr.

brosche
Resultaat: 30 EUR

gouden broche met granaat

koraal brosche
Resultaat: 40 EUR

gouden brosche met koraal

medaillon
Resultaat: 60 EUR

gouden medaillon, 7.5 gr.

medaillon
Resultaat: 30 EUR

gouden medaillon, 3.9 gr.

medaillon
Resultaat: 30 EUR

gouden medaillon met kettinkje, 3.4 gr.

zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

zilveren sleutel zakhorloge met secondenwijzer

munt
Startprijs 50 EUR

3 mark,Deutsches Reich, 1913 D,Otto König von Bayern,S

borstel
Startprijs 50 EUR

Zilveren borstel

roomlepel
Resultaat: 50 EUR

roomlepel met parelrand zilver

suikercoupe
Startprijs 50 EUR

kristallen suikercoupe op zilveren voet

suikercoupe
Startprijs 50 EUR

kristallen suikercoupe met zilveren voet

roomlepel
Startprijs 50 EUR

zilveren roomlepel