Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

haarspeld
Startprijs 50 EUR

Zilveren haarspeld

bonbonschaaltje
Startprijs 50 EUR

Delfts bonbonschaaltje met zilveren hengsel

odeurflesje
Resultaat: 45 EUR

odeurflesje met zilveren dop

zoutvaatje
Startprijs 50 EUR

zilveren zoutvaatje

munten 2x
Startprijs 50 EUR

2 zilveren munten

haakpen
Startprijs 50 EUR

zilveren knopenhaak

Knopenhaak
Startprijs 50 EUR

zilveren knopenhaak

haakpen
Startprijs 50 EUR

zilveren knopenhaak

2 kaarsenstandaards
Startprijs 50 EUR

2 zilverkleurige kaarsenstandaards met cupido

visschep
Resultaat: 70 EUR

Grote zilveren visschep 0835

ring
Startprijs 60 EUR

Ring GG.375/000,ø53 met melkopaal-cabochon 3 gr

ring
Startprijs 60 EUR

Ring GG.375/000,ø52,met melkopaal cabochon 3.5 gr

Saffier ring
Startprijs 60 EUR

Ring GG375/000,ø54, met fac.saffier-navette (goede kleur), 2.6 gr.

gouden hanger
Resultaat: 50 EUR

gouden hanger, 1.4 gr.

spiegel met borstel
Startprijs 60 EUR

zilveren spiegel met borstel

vleesvorkjes 2x
Startprijs 60 EUR

2 zilveren vleesvorkjes in cassette

tuit kan
Resultaat: 60 EUR

zilveren tuitkan met houten greepje 925/000, 100 gr.

Zilverkleurig servies
Startprijs 60 EUR

Verzilverd servies, 5 delig

Kandelaar
Resultaat: 80 EUR

een 835/000 zilveren 3 armige kaarsenkandelaar H. 20cm. Rond 1980

Brosche
Startprijs 65 EUR

met parel versierde brosche, GG585/000

camee ring
Startprijs 70 EUR

Ring GG585/000 ø57 met een camee

melkopaal-diamant ring
Startprijs 70 EUR

Ring GG375/000,ø54 met 3 melkopaalcabochons en 6 diamanten 0.05ct.W/SI

brosche
Startprijs 70 EUR

Brosche GG585/000 19e eeuw

Doos
Startprijs 70 EUR

Ruitkristallen doos met zilveren deksel