Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

tuinbeeld
Resultaat: 30 EUR

tuinbeeld, jongen en meisje kussend H. 32 cm.

tuinbeeld
Geen vanafprijs

tuinbeeld, man met peuk H. 55 cm.

tuinpot
Geen vanafprijs

tuinpot, voorstellend griekse pot. H.28 cm.

tuinvaas
Geen vanafprijs

tuinvaas, voorstellend gevlochten mand H.36 cm. ø35 cm.

houten voorraadrek
Resultaat: 40 EUR

een houten voorraadrek met bakken

Steenvorm
Geen vanafprijs

houten steenvorm

2 houten consoles
Resultaat: 20 EUR

2 houten gesneden wandconsoles met een vrouwenhoofd

lampenvoet
Geen vanafprijs

lampenvoet H. 166 cm.

petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

hangende petroleum lamp roze tulp

Trapfietsje
Resultaat: 80 EUR

Kindertrapfietsje met paard

Lamp
Geen vanafprijs

een staande Jugendstil lamp met bloemen

designlamp
Resultaat: 44 EUR

Design lamp op voet met glazen ronde kap H.50 cm.

2 paardenhoofdstellen
Resultaat: 20 EUR

2 paardenhoofdstellen(paardenhaam)

type machine
Geen vanafprijs

oude type machine in koffer merk Olympia

Voetenstoof
Resultaat: 20 EUR

eiken voetenstoof

zuil
Geen vanafprijs

wit marmeren zuil. 72x22x22cm

Mechelse eiken eethoek
Resultaat: 180 EUR

Mechelse eiken eethoek, tafel met 6 stoelen

Lamp
Geen vanafprijs

design lamp met witte kap H. 45cm.

bureau lamp
Geen vanafprijs

Design lees/bureaulamp nikkel

Marmeren zuil
Resultaat: 55 EUR

groene marmeren zuil van ca. 1 meter

Marmeren zuil
Resultaat: 60 EUR

grijs marmeren zuil van 113cm

Marmeren tafel
Resultaat: 80 EUR

een groen marmeren tafel met meerdere vakjes ingelegd in het blad. 80x49x49cm

Bureaustoel Ahrend
Resultaat: 30 EUR

Bureaustoel Ahrend

Lamp
Resultaat: 26 EUR

staande design lamp met chromen voet H. 180cm.