Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

serviesje
Resultaat: 36 EUR

Japans serviesje Satsuma, 6 pers.theeserviesje

Theeservies
Resultaat: 70 EUR

japans theeservies, 20e eeuws, kutani 24 delig

Keramiek kunstwerkje
Geen vanafprijs

Kunstwerkje van keramiek van Iman Dijkstra. Langwerpig fantasietje in open venster. Aanschafprijs in 1980: 1800 gulden

6 delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

Vaas
Geen vanafprijs

Delftsblauwe dekselvaas

4 aardewerken potten
Geen vanafprijs

4 Diverse blauwe aardewerken potten

3 delig kaststel
Geen vanafprijs

3 delig kaststel Delfts Blauw met boten decor

4 tegels
Geen vanafprijs

4 polychroom tegels met huizendecor

9 delen aardewerk
Geen vanafprijs

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

3 vaasjes
Geen vanafprijs

3 Chinese vaasjes, blauw 20e eeuws, 1 met schade

Twee vazen
Geen vanafprijs

1 Vaas Regina - Gouda, 1 vaas Tiny - Gouda

3 delig kaststel
Geen vanafprijs

3 delig kaststel van Rustique Maastricht, blauw met boerendecor.

5 delig kaststel
Geen vanafprijs

5 Delig kaststel met botendecor Delft (1 vaas met schade)

9 borden
Resultaat: 27 EUR

9 diverse blauwe borden

div. porceleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Diverse kleine Bisquit porseleinen beeldjes

wandborden 2x
Geen vanafprijs

wandborden 2x, Blauw van Makkum met bloemmotief (1 met chip)

3-delig kaststel
Resultaat: 35 EUR

3 delig kaststel Blauw, rustique Maastricht.

4 vazen
Resultaat: 18 EUR

4 Delftsblauwe vazen met molens

Divers aardewerk
Geen vanafprijs

Diverse kleine spullen van Delft aardewerk en 2 oplaine vaasjes

2 bordjes
Geen vanafprijs

2 blauwe bordjes van Royal Koninklijk Delft

3 delig kaststel
Geen vanafprijs

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.

Petitfour stelletje
Geen vanafprijs

Een aarderwerken petitfour stelletje groen. genummerd 1063A

divers porselein
Resultaat: 15 EUR

Divers porselein, kop en schotels,borden etc.

Aardewerken borden 6x
Resultaat: 60 EUR

aardewerken borden 6x Chinese roos Bloemdecor, Coppeland Spode England. Eind 19e eeuw