Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.
Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm