olieverf op paneel, winterlandschap, Johann Jungblut(1860-1912 Dusseldorf) cond.Uitstekend, 37x23cm
olieverf op paneel, winterlandschap met schaatsers, 19e eeuws, ond. gesig.cond.UItstekend, 19x12cm
olieverf op linnen, Jan van Vuuren, 1871-1941, Ermelo, voorstellend een landschap cond.uitstekend, 40x50cm.
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
gesig. C. de Bruin, stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm
Albertus Verhoesen, Olieverf op paneel, 1806-1881 Utrecht. 13,5x7cm. Cond.: U Voortstellend: pluimvee bij ruïne.
acryl op paneel, Lilian Luiten, staand naakt, cond.Uitstekend, 50x70cm
Evert Moll, olieverf op linnen, Rotterdamse haven, 1878-1955 Den Haag, 49x39cm
Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), voorover liggend naakt. 100x70cm. Cond.: Uitstekend
Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U
Ruurd Hallema, dame met kous achter piano cond. uitstekend, 70x100 cm
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt paars. 120x90cm. Cond.: uitstekend
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt. 100x70cm. Cond.: uitstekend
Cor Noltee, 1903-1967 Dordrecht, olieverf op linnen, interieur,cond.uitstekend,50x70 cm.
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954, Munstergeleen), naakte dame met rode kousen. 100x80cm. Cond.: U
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
olieverf op linnen, havengezicht, Evert Moll, 1878-1955, Den Haag. cond. uitstekend, 51x43cm.
Olieverf op linnen, havengezicht, Evert moll, 1878-1955, Den Haag, cond.uitstekend, 52x70cm.
TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,
Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap