bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres, op maremeren sokkel
Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw
Anonieme beeldhouwer eind 19e eeuw,buste voorstellend Friedrich Ludwig Jahn . bronskleurig compositie. voorkant gemerkt:Jahn H 13cm