Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.
Elf diverse delen 17e en 18e eeuws Chinees porselein. 6 Diverse kopjes en 5 diverse schoteltjes Cond.: R-G
Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G
Twee porseleinen vazen Delfts blauw 20e eeuw, Jugendstil vorm, decor met bloemen en schepen 27xø12cm. Cond.: G
Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G
Antieke blauwkristallen poedersuiker-strooier met messing montuur. Amandelvormig geslepen ca. 1880 (Boheems, kleine chip) 16,5xø6cm. Cond.: G
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R
Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G
Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G
Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
2 Porseleinen lijsten met figuren 20e eeuw, gouddecor. 1x Man in kledendracht, 1x vrouw met kledendracht 11,5x14cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.