Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Orrefors kristalvaas op losse voet (Zweden) 20e eeuw, te gebruiken als kaarskandelaar 26xø14,5cm. Cond.: U

Div. Hummels + bordje
Resultaat: 80 EUR

Zes Hummel figuurtjes vanaf 1994 t/m 2003 (ca. 10cm.) en 1 Hummel bordje 1992. Cond.: U

12 Keramiek borden
Startprijs 20 EUR

12 Keramiek borden begin 20e eeuw waaronder Seltmann Weiden en Dawson. 4 Stuks beschadigd ø14-ø26cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

2 Imari kastkommen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G

Chinees imari bordje
Resultaat: 70 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Resultaat: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 125 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

2x Porseleinen beeld
Startprijs 125 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

Porseleinen groep
Startprijs 175 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 70 EUR

Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groep
Startprijs 70 EUR

Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.

Porseleinen groepje
Startprijs 70 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Startprijs 70 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Startprijs 80 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

Porseleinen man en vrouw
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen beeld, trompetist
Startprijs 30 EUR

Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Porseleinen edele dame
Resultaat: 46 EUR

Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.

Porseleinen groep Sommeil
Startprijs 80 EUR

Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.