Orrefors kristalvaas op losse voet (Zweden) 20e eeuw, te gebruiken als kaarskandelaar 26xø14,5cm. Cond.: U
12 Keramiek borden begin 20e eeuw waaronder Seltmann Weiden en Dawson. 4 Stuks beschadigd ø14-ø26cm. Cond.: G
3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G
Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G
Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.
Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
(zeer licht bestoten)
Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.
Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.
Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.
Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.
Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.
Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.
2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.
Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.
2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.
Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.
Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.
Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.