Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G

Kleine kapstok
Resultaat: 55 EUR

Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G

Plafondlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G

Theestoof
Geen vanafprijs

Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G

Kerkkandelaar, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

Grote bronzen kerkelijke kaarskandelaar 19e eeuw, Neogothisch 78x15x14cm.

Satsuma lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Satsuma olielamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

2 Raamhorren
Geen vanafprijs

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

Grote salonlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Metalen kroonluchter
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G

Sterrenkijker
Resultaat: 80 EUR

Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U

Majolica olielamp
Startprijs 30 EUR

Grote majolica aardewerk olielamp (mooie reproductie) met bloemdecor en witte kap ø36cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee antieke kandelaars met bisquit porseleinen voet ca. 1880. 1 Figuur heeft een baknaad en 1 figuur mist iets in de hand. Bovenste gedeelte van 1 kandelaar van compositie is gebroken. Romeinse man e...

Hangpetroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Startprijs 20 EUR

Doos met ca. 25 gehaakte tafelkleden

Doos met 25 tafellakens
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Damhertgewei
Geen vanafprijs

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Oude bajonet zonder merkteken 46cm. Cond.: G

Belgisch jachtgeweer
Startprijs 75 EUR

19e Eeuws Belgisch jachtgeweer, enkelloops. Geweer is een opknapper 127cm. Cond.: S

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R

Wilhelmina karabijntje model 1948
Startprijs 250 EUR

Wilhelmina karabijn F.A. Herstal model 1948, genummerd 1840. Geweer is onklaar gemaakt 95cm. Cond.: G