Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Italiaanse vitrine 3274
Italiaanse vitrine

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Bronzen brievenstandaard 3976
Bronzen brievenstandaard

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Stilleven 1230
Stilleven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Hollandse eiken kast 3266
Hollandse eiken kast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Melkkannetje 4652
Melkkannetje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 11
Zilveren kandelaar

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
100 Kina 1975, goud 2814
100 Kina 1975, goud

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2815
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2816
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kluis 3290
Kluis

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 3986
Bronzen beeld

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Diverse serviesdelen 4271
Diverse serviesdelen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren Chinees bord, 19e eeuw 165
Zilveren Chinees bord, 19e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
1-Gewichts regelateur 3012
1-Gewichts regelateur

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Empire secretaire 3309
Empire secretaire

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Kapitale schotel ca. 1900 4156
Kapitale schotel ca. 1900

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Kristallen karaf, zilveren montuur 24
Kristallen karaf, zilveren montuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren kelk 297
Zilveren kelk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theebus, zilv. dop 324
Theebus, zilv. dop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden vestzakhorloge 438
Gouden vestzakhorloge

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Knikker junior 1007
Schilderij, J. Knikker junior

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
F. Baaijens 1307
F. Baaijens

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Cloisonne vaas 2000
Cloisonne vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Empire vazen 2244
2 Empire vazen

Resultaat:

200 EUR