Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
20 Munten 5 cent 1957-1990 (Ned. Ant.) 2923
20 Munten 5 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)

Resultaat:

9 EUR

Verkocht
22 Munten 1/4 gulden en 25 cent 1957-1990 (Ned. Ant.) 2926
22 Munten 1/4 gulden en 25 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)

Resultaat:

9 EUR

Verkocht
2,5 Gulden 1964 (Ned. Ant.) 2928
2,5 Gulden 1964 (Ned. Ant.)

Resultaat:

9 EUR

Verkocht
2,5 Gulden 1944 (P) Suriname 2933
2,5 Gulden 1944 (P) Suriname

Resultaat:

9 EUR

Verkocht
16 Munten 1 cent 1857-1945 (Ned. Indië) 2937
16 Munten 1 cent 1857-1945 (Ned. Indië)

Resultaat:

9 EUR

Verkocht
Wekkertje 3076
Wekkertje

Resultaat:

8 EUR

Verkocht
Aquarel 1215
Aquarel

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Tara, vrouwelijk naakt 1284
Tara, vrouwelijk naakt

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 3127
Bijzettafeltje

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Klapstoeltje 3249
Klapstoeltje

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Karaf met 5 glazen 4412
Karaf met 5 glazen

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Koffiepot 4506
Koffiepot

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
3 Delen kristal 4548
3 Delen kristal

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Bloemenhanger 4558
Bloemenhanger

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Divers kristal/glas 4565
Divers kristal/glas

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
3 Miniatuurtjes 2355
3 Miniatuurtjes

Resultaat:

4 EUR

Verkocht
21 Munten 2,5 gulden 1969-1992 2914
21 Munten 2,5 gulden 1969-1992

Resultaat:

3 EUR

Verkocht
5 Cent 1980 Misslag 2861
5 Cent 1980 Misslag

Resultaat:

2 EUR

Verkocht
2 Bloempotten 4170
2 Bloempotten

Resultaat:

1 EUR

Verkocht
3 Imari bordjes 4463
3 Imari bordjes

Resultaat:

1 EUR