07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Kroonluchter 2439
Kroonluchter

200 EUR

Comtaise 3044
Comtaise

200 EUR

Danziger bijzettafel 3104
Danziger bijzettafel

200 EUR

Opzetvitrine 3158
Opzetvitrine

200 EUR

4 Mahoniehouten stoelen 3164
4 Mahoniehouten stoelen

200 EUR

Imari schotel 4122
Imari schotel

200 EUR

2 Dekselpotjes, 19e eeuw 4360
2 Dekselpotjes, 19e eeuw

200 EUR

5 Chinese miniaturen 4668
5 Chinese miniaturen

200 EUR

Zilveren wijnkelk 119
Zilveren wijnkelk

190 EUR

Mahoniehouten secretaire 3114
Mahoniehouten secretaire

190 EUR

Bronzen Jugendstil vaas 4014
Bronzen Jugendstil vaas

190 EUR

Ets, Marius Bauer 1027
Ets, Marius Bauer

185 EUR

100 Balboa 1975, goud 2812
100 Balboa 1975, goud

185 EUR

Globus 2385
Globus

180 EUR

Marmeren klokkenstel ca. 1880 3025
Marmeren klokkenstel ca. 1880

180 EUR

Grunderzeit eiken kast 3180
Grunderzeit eiken kast

180 EUR

Beeld, boerenvrouw 3990
Beeld, boerenvrouw

180 EUR

Pijpvaasje, 17e eeuw 4528
Pijpvaasje, 17e eeuw

180 EUR

Meissen mocca servies 4725
Meissen mocca servies

180 EUR

Meissen servies 4726
Meissen servies

180 EUR

Oorstekers WG 259
Oorstekers WG

175 EUR

Schilderij, 19e eeuws 1026
Schilderij, 19e eeuws

175 EUR

Stilleven 1078
Stilleven

175 EUR

B.H. Bolink 1388
B.H. Bolink

175 EUR