Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans geweer 2083
Frans geweer

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Vierdeurs buffetkast 3107
Vierdeurs buffetkast

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Mahoniehouten secretaire 3115
Mahoniehouten secretaire

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2 Fam. Rose bordjes 4471
2 Fam. Rose bordjes

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2 Ovale schalen 4732
2 Ovale schalen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
10 Gulden Goud 1889 (ZF/P) 2920
10 Gulden Goud 1889 (ZF/P)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Eiken wandtafel 3243
Eiken wandtafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
7 Delen djokja zilver 166
7 Delen djokja zilver

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren sigaretten etui 326
Zilveren sigaretten etui

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
F. Baaijens 1315
F. Baaijens

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Monogram H.R., Bad Bentheim 1320
Monogram H.R., Bad Bentheim

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
100 Dollar 1975, goud 2813
100 Dollar 1975, goud

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Marmeren pendule, cavalrie 3026
Marmeren pendule, cavalrie

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Commode met spiegelopzet 3253
Commode met spiegelopzet

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen geit, naar Picasso 4045
Bronzen geit, naar Picasso

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ivoren doosje 4215
Ivoren doosje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mokka servies 4607
Mokka servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tas met zilv. beugel + ketting 41
Tas met zilv. beugel + ketting

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren visbestek 263
Zilveren visbestek

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
12 Zilveren theelepeltjes 299
12 Zilveren theelepeltjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, P. Smidt 1025
Schilderij, P. Smidt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, gouache 1030
Onduidelijk gesigneerd, gouache

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
C. Wesselink 1116
C. Wesselink

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
C. Wesselink 1150
C. Wesselink

Resultaat:

150 EUR