Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Balinees vleesbestek 2271
Balinees vleesbestek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Pennen + Briefopener 2264
2 Pennen + Briefopener

Resultaat:

25 EUR

Aziatisch spel 2257
Aziatisch spel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Messing staande lamp 2217
Messing staande lamp

Resultaat:

15 EUR

3 Houten tablets 2210
3 Houten tablets
Startprijs 20 EUR
6 Houten olifanten 2203
6 Houten olifanten
Startprijs 10 EUR
20 Delfts blauw figuren 2196
20 Delfts blauw figuren
Startprijs 30 EUR
Lamp 2166
Lamp
Startprijs 55 EUR
Plafondlamp Tiffany 2159
Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR
Galle lamp 2152
Galle lamp
Startprijs 50 EUR
3 Oude petroleumlampen 2113
3 Oude petroleumlampen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
8 Blikken, 7x Droste 2106
8 Blikken, 7x Droste

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Twee lampen 2099
Twee lampen

Resultaat:

40 EUR

Doos messing figuren 2055
Doos messing figuren
Startprijs 30 EUR
3 Messing figuren 2048
3 Messing figuren
Startprijs 20 EUR
Appelketel 2041
Appelketel
Startprijs 50 EUR
2 Raamhorren 2005
2 Raamhorren
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Messing kandelaars 2175
2 Messing kandelaars

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Vernikkelde godslamp 2438
Vernikkelde godslamp

Resultaat:

100 EUR

T. Principe 1437
T. Principe
Startprijs 450 EUR
Nune Aghbalyan 1429
Nune Aghbalyan
Startprijs 700 EUR
R. Habraken, Donald Duck 1422
R. Habraken, Donald Duck
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gerard Diepeveen, dame met hoed 1386
Gerard Diepeveen, dame met hoed

Resultaat:

70 EUR

Bruno Reinhorst 1379
Bruno Reinhorst
Startprijs 25 EUR