07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Tiffany lamp, rose 2357
Tiffany lamp, rose
Startprijs 90 EUR
14 Etsen koningshuis 18e eeuw 1195
14 Etsen koningshuis 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Y. Wenning 1188
Y. Wenning
Startprijs 750 EUR
Moerkerken 1159
Moerkerken

45 EUR

Schilderij, Kong 1152
Schilderij, Kong
Startprijs 125 EUR
12 Kop en schotels 4609
12 Kop en schotels

140 EUR

2 Aquarellen H.K., vazen 1145
2 Aquarellen H.K., vazen
Startprijs 15 EUR
Div. Hummels + bordje 4736
Div. Hummels + bordje

80 EUR

GG Solitairring 62
GG Solitairring
Startprijs 325 EUR
2x Porseleinen beeld 4751
2x Porseleinen beeld
Startprijs 125 EUR
Oorstekers WG met bril. 55
Oorstekers WG met bril.
Startprijs 120 EUR
Tegel 4595
Tegel
Startprijs 15 EUR
3-Delig Delfts kaststel 4588
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 100 EUR
2 Icoontjes 2321
2 Icoontjes
Startprijs 40 EUR
Serviesje 2314
Serviesje

12 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1109
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 300 EUR
Kaketoe 4581
Kaketoe
Startprijs 20 EUR
Dienblaadje 48
Dienblaadje
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 1102
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR
Hostiehouder 2307
Hostiehouder

90 EUR

Landkaart Gelderland 1095
Landkaart Gelderland
Startprijs 30 EUR
3 Mahoniehouten stoelen 3302
3 Mahoniehouten stoelen
Startprijs 75 EUR
Eiken theekastje 3295
Eiken theekastje

60 EUR

2 Zilveren lepeltjes 12
2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 20 EUR