Twaalf Herend porseleinen theekoppen 6x9cm. met gebak schotels ø17cm. 20e eeuw Hongarije, Decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.
2x Monogram H.K. 80, aquarel op papier, twee vazen Griekenland 9x16,5cm. Cond.: G
Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U
3-Delig polychroom aardewerk kaststelletje "Zenith"-Gouda ca. 1950, 17x7,5cm.
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
Oude porseleinen kaketoe gemerkt Hertwig (Duitsland) 30-er jaren 18x10x7cm. Cond.: U
Messing bureaulamp met groen gekleurde glazen kap 21e eeuw. 31x26x16cm. Cond.: U
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.
Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G