Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed 154x90cm.
Startprijs 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G

Eikenhouten partnerdesk
Startprijs 225 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Eiken Duitse zitgroep 5-delig
Resultaat: 250 EUR

5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G

Eiken tweedeurs kastje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G

Biedermeier salontafel
Startprijs 150 EUR

Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G

Danziger eettafel
Resultaat: 300 EUR

Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.

Reisklok met kompas
Startprijs 140 EUR

Reisklok met kompas, ca.1880/1890, gebronsd compositie, rijkelijk bewerkt, witte emaille wijzerplaat. H.18 cm.

Oud tafelklokje
Resultaat: 120 EUR

Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U

Rozenklok
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G

Regelateur, paard
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, zonder slinger. Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R

Pendulestel Frans 1880
Startprijs 800 EUR

Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?)Pendule met beschilderde wijzerplaat (56x40x19cm. )en twee kandelaars(6 kaarshouders) (60x27x21cm.) met galante scenes beschilderd. Metaal gegoten en verguld...

Marmeren pendule, cavalrie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G

Koffer met 50 Rembrandt munten
Resultaat: 2.100 EUR

Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...

7 Zilveren munten 100 Shilling
Resultaat: 65 EUR

Zeven zilveren herdenkingsmunten van 100 Shilling. 1x "1976 Olympiade". 1x "1976 200J. Bürgtheater". 1x "1976 1000J Karnten". 1x "1978 700J. Gmunden". 1x "1978 700J. Dürnkrut". 1x "1978 1100J. Villach...

Fünf Mark 1874
Resultaat: 20 EUR

Munt van Fünf Mark uit 1874 Duitland.

9 Munten 2,5 gulden 1959- 1966
Resultaat: 60 EUR

Negen munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1959 (3x), 1960, 1961, 1962,, 1963, 1964 en 1966. Munten lijken allemaal in ZF (of betere) conditie.

11 Munten 1 Gulden 1922-1943
Resultaat: 55 EUR

Elf munten van 1 gulden (Nederland) uit 1922, 1923 (F/ZF), 1924 (P), 1928 (F/ZF), 1929, 1930, 1931, 1938 (ZF), 1939 (P), 1940 (P) en 1943 (P/FDC)

1 Gulden 1897 NL (ZF)
Resultaat: 35 EUR

Munt van 1 gulden uit 1897 (Nederland) in ZF conditie.

5 Cent 1980 Misslag
Resultaat: 2 EUR

Munt van 5 cent uit 1980, misslag.

8 Munten 5 cent 1913-1943
Startprijs 30 EUR

Acht munten van 5 cent uit 1913 (ZF), 1914 (ZF), 1923 (ZF), 1929 (ZF), 1938 (P), 1939 (FDC), 1940 (FDC) en 1943.

2,5 Cent 1914 (PR)
Resultaat: 20 EUR

Munt van 2,5 cent uit 1914 in PR conditie

Panama 1978, 20 balboa, sterling
Resultaat: 75 EUR

Grote sterling zilveren munt in proof conditie. Panama 1978, 20 Balboa 925/000 130gr. Geheel met originele doos en certificaten

Fillipijnen 1975 Proof set
Startprijs 30 EUR

"Republic of the Philippines" proof set 1975, alle 8 munten nog in proof staat incl. certificaten. Cond.: Proof

Grenen 3-ladencommode
Resultaat: 90 EUR

Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G