Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Familie borden
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Delfts blauw tabakspot
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G

2x Lladro meisje
Resultaat: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

2 Platelen vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee keramiek vazen. 1x Gouda Regina 438 W.B. Bonsel (chip aan de voet). 1x Vaas Eros 1924, ontwerp W.J.R. (haarscheuren). 23-28cm. Cond.: R

Porseleinen inktpotje
Geen vanafprijs

Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.

11 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Elf diverse delen 17e en 18e eeuws Chinees porselein. 6 Diverse kopjes en 5 diverse schoteltjes Cond.: R-G

Hoekkastje
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G

Bureau
Startprijs 125 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Leren draaifateuil
Resultaat: 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Plantentafeltje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Startprijs 75 EUR

Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G

Balinees vleesbestek
Resultaat: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

Perzisch kleed 154x90cm.
Startprijs 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Resultaat: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Aziatisch spel
Startprijs 20 EUR

Aziatisch spel

Eikenhouten partnerdesk
Startprijs 225 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Messing staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startprijs 20 EUR

Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G

6 Houten olifanten
Startprijs 10 EUR

Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G

Eiken Duitse zitgroep 5-delig
Resultaat: 250 EUR

5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G

Eiken tweedeurs kastje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G

20 Delfts blauw figuren
Startprijs 30 EUR

20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G

Biedermeier salontafel
Startprijs 150 EUR

Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G