Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Ab Voorn
Startprijs 90 EUR

Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G

Balinees vleesbestek
Resultaat: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Resultaat: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Aziatisch spel
Startprijs 20 EUR

Aziatisch spel

Eiken Duitse zitgroep 5-delig
Resultaat: 250 EUR

5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G

Eiken tweedeurs kastje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G

Biedermeier salontafel
Startprijs 150 EUR

Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G

Anton Dirckx, Parijs
Startprijs 450 EUR

Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U

Ketting zilv.engel
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.

Messing staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startprijs 20 EUR

Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G

Markasiet,granaat ring
Geen vanafprijs

Ring zilver 925, bezet met 6 granaten en markasieten. ø53

6 Houten olifanten
Startprijs 10 EUR

Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G

20 Delfts blauw figuren
Startprijs 30 EUR

20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G

Danziger eettafel
Resultaat: 300 EUR

Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.

Reisklok met kompas
Startprijs 140 EUR

Reisklok met kompas, ca.1880/1890, gebronsd compositie, rijkelijk bewerkt, witte emaille wijzerplaat. H.18 cm.

Oud tafelklokje
Resultaat: 120 EUR

Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U

Capali collier
Geen vanafprijs

Capali collier, L.47 cm. gemaakt van kristalkogels, ø10 mm., sluiting zilver 925/000

Lamp
Startprijs 55 EUR

Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.

Glazen schaal silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Rozenklok
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G

Galle lamp
Startprijs 50 EUR

Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G