Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G
Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U
Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.
Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G
Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.
Capali collier, L.47 cm. gemaakt van kristalkogels, ø10 mm., sluiting zilver 925/000
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G