Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Frederik Jacobus du Chattel, winter 1002
Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 12.000 EUR
Verkocht
Amsterdammer 3002
Amsterdammer

Resultaat:

6.250 EUR

Jan te Wierik 1001
Jan te Wierik
Startprijs 5.000 EUR
Brilj.designer collier WG 257
Brilj.designer collier WG
Startprijs 4.500 EUR
Jules Steiner A17 2526
Jules Steiner A17
Startprijs 4.250 EUR
Klipoorst.brilj.WG 80
Klipoorst.brilj.WG
Startprijs 3.800 EUR
Verkocht
Jan te Wierik 1031
Jan te Wierik

Resultaat:

4.250 EUR

Smaragd/robijn/diam. broche 9
Smaragd/robijn/diam. broche
Startprijs 3.500 EUR
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245 2548
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245
Startprijs 3.250 EUR
Armband + ring, parels 148
Armband + ring, parels
Startprijs 3.250 EUR
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101 2528
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101
Startprijs 3.100 EUR
Googly, Hertel & Schwab 2529
Googly, Hertel & Schwab
Startprijs 3.000 EUR
Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald 4102
Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR
J. Holtrop 1324
J. Holtrop
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Schilderij met poezen, vergulde lijst 1004
Schilderij met poezen, vergulde lijst

Resultaat:

2.250 EUR

Evert Moll, havengezicht 1033
Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR
Brilj.armband WG 6
Brilj.armband WG
Startprijs 2.400 EUR
Brilj.ring WG 393
Brilj.ring WG
Startprijs 2.300 EUR
Verkocht
J.H.B. Koekoek 1010
J.H.B. Koekoek

Resultaat:

2.250 EUR

Briljant klipoorst. WG 304
Briljant klipoorst. WG
Startprijs 2.200 EUR
Kenneth MacKenzie, boerenerf 1073
Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1060
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 2.000 EUR
Parel-brilj.oorringen 180
Parel-brilj.oorringen
Startprijs 1.800 EUR
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel 3055
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel
Startprijs 1.750 EUR