Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen herdershonden, Cartier 3958
Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR
Beeld, James Tandi 4089
Beeld, James Tandi
Startprijs 700 EUR
Bronzen beeld 3983
Bronzen beeld
Startprijs 700 EUR
Oud albasten beeld 3974
Oud albasten beeld
Startprijs 700 EUR
Bronzen sierschotel 3970
Bronzen sierschotel
Startprijs 700 EUR
Bronzen figuur 3965
Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR
Bronzen beeld, Ceres 3988
Bronzen beeld, Ceres
Startprijs 550 EUR
Bronzen leeuw 3957
Bronzen leeuw
Startprijs 550 EUR
Chinees bronzen figuur ca. 1900 3953
Chinees bronzen figuur ca. 1900
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeld 4078
Bronzen beeld
Startprijs 475 EUR
Beeldje op ivoren sokkel 4091
Beeldje op ivoren sokkel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen koro 3973
Bronzen koro

Resultaat:

375 EUR

Bronzen aap 4080
Bronzen aap
Startprijs 350 EUR
2 Kariboe boeksteunen 4000
2 Kariboe boeksteunen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen buste, Jezus 3979
Bronzen buste, Jezus

Resultaat:

300 EUR

18e Eeuws Petrushoofd 3981
18e Eeuws Petrushoofd
Startprijs 300 EUR
Beeld, paard 3961
Beeld, paard
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, Verboekhoven 3955
Bronzen beeld, Verboekhoven
Startprijs 300 EUR
Bronzen Marly horses 3950
Bronzen Marly horses
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeldje 3992
Bronzen beeldje
Startprijs 270 EUR
Bronzen beeld 4073
Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld 4011
Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR
Bronzen inktstel, marmer 2964
Bronzen inktstel, marmer
Startprijs 240 EUR
Bronzen paard 3985
Bronzen paard
Startprijs 230 EUR