Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3086
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Buffet 3213
Buffet

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bureau + Stoel 3214
Bureau + Stoel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
12 Kop &13 Schotels 4210
12 Kop &13 Schotels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Trekpotje 4654
Trekpotje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Biedermeier stijl zitbank 3134
Biedermeier stijl zitbank

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3082
Franse tafelklok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Kruisvoet kabinet 3272
Kruisvoet kabinet

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
6 Chinese borden 4140
6 Chinese borden

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ketting+hanger WG sultanite 86
Ketting+hanger WG sultanite

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ring WG 134
Ring WG

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Arnout van Gilst 1058
Arnout van Gilst

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kolompendule ca. 1870 3070
Kolompendule ca. 1870

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3074
Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
12 Kopjes 4650
12 Kopjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Sovereigns of Europe 1976 complete set 2819
Sovereigns of Europe 1976 complete set

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Zilveren zoutvat 453
Zilveren zoutvat

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Pendulestel 3008
Pendulestel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen koro 3973
Bronzen koro

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 97
Zilveren koffiekan

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Xeno Münninghof 1011
Xeno Münninghof

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
G.J.H. Poggenbeek, koeien 1016
G.J.H. Poggenbeek, koeien

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Monogram 1052
Monogram

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, Mori Kinsen 1206
Schilderij, Mori Kinsen

Resultaat:

350 EUR