Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoekkastje
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G

Kluis
Resultaat: 220 EUR

Grote zware kluis gemaakt door de firma G. van Berkel te Gouda ca. 1990 in zeer goede staat. Met origineel slot en sleutel 103x59x76cm. Cond.: U

Eiken buffetkast
Startprijs 75 EUR

Moderne eiken buffetkast in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw. Glas in lood in de deuren 200x125x43cm. Cond.: G

Art Deco theewagen
Startprijs 70 EUR

Oude Art Deco theewagen op wieltjes(30-er - 40-er jaren) van beukenhout met glasplaat. 72x89x44cm. Cond.: G

Hangspiegel
Geen vanafprijs

Hollandse eikenhouten hangspiegel met geslepen glas ca. 1910 101x90x12cm. Cond.: G

Ronde tafel + 4 stoelen
Resultaat: 275 EUR

Antieke mahoniehouten biedermeier eethoek ca. 1860 Holland. Geschulpt blad. Stoelen zijn van latere datum (velours bekleding) Tafel: 76xø95cm. Stoelen: 95x51x46cm. Cond.: G

Eiken theekastje
Resultaat: 60 EUR

Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G

Mahoniehouten dressoir
Resultaat: 300 EUR

Groot mahoniehouten dressoir eind 20e eeuw in Franse stijl. 4 Deuren, 4 lades, brons beslag en houtsnijwerk. Kwaliteitsmeubel 106x227x61cm.

Salontafel ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G

Hangvitrine
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten Hollandse hangvirtine met geslepen glas ca. 1910 77x38x23cm. Cond.: G

Oude schommelstoel
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse mahoniehouten schommelstoel Art Deco 30-er jaren 98x91x60cm. Cond.: G

Eikenhouten tafel
Startprijs 25 EUR

Oude Hollandse eiken salontafel met barokstijl poten ca. 1920. Tevens een opbergvak voor tijdschriften 60xø78cm. Cond.: G

3 Mahoniehouten stoelen
Startprijs 75 EUR

Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G

3 Mahoniehouten stoelen
Startprijs 75 EUR

Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G

Mahonie commode
Resultaat: 55 EUR

Mahoniehouten 4-laden commode Cheraton stijl 2e helft 20e eeuw 70x67x46cm. Cond.: R-G

2 Eiken stoelen
Geen vanafprijs

Twee eikenhouten Hollandse stoelen met velours bekleding 95x36x50cm. Cond.: G

Mahoniehouten boekenkastje
Resultaat: 120 EUR

Oud Engels mahoniehouten fineer boekekastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 187x103x43cm. Cond.: G

Engelse secretaire
Resultaat: 275 EUR

Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.

Antieke Duitse spiegel, mahonie
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse mahoniefineer spiegel ca. 1850, laat biedermeier. Mist een hoeklijst 176x75cm. Cond.: R

Mahoniehouten spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas ca. 1920 101x78cm. Cond.: G

Empire secretaire
Resultaat: 210 EUR

Hollandse eikenhouten Empire schuine klepsecretaire ca. 1820 met 2 grote lades en 2 kleine lades. Binnenwerk met 4 lades, 1 deurtje en 2 geheime vakjes. Groen lederen blad 108x94x47cm.

Lederen stoel
Startprijs 50 EUR

Bruine cognac-kleurige lederen fauteuil 20e eeuw. In goede staat 100x90x90cm.

Eiken eethoek ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten Hollandse eethoek ca. 1900 met getorste poten. 4 Stoelen (90x43x48cm.) en 1 eettafel (80x78x120cm.) Cond.: G)