Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.
Oud beukenhouten kinderstoeltje 50-er jaren 42x30x31cm. Cond.: G
Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...
Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.
Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.
Twee Danziger barokstijl armleunstoelen ca. 1910. 1x damesstoel en 1x herenstoel.
Danziger barokstijl acht-hoekige bijzettafel ca. 1910. In de poot bevindt zich een deurtje om drankflessen op te bergen 66x85x85cm.
Antieke Franse Art Nouveau tafel met marmeren blad (ovaal) ca. 1900. Voet bestaat uit een grote engel, goud beschilderd.
Danziger barokstijl zuil ca. 1910 met divers snijwerk en wortelnoten paneel. 110x42x31cm.
Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U
Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G
Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U
Mahoniehouten Biedermeier tweedeurs vitrinekastje ca. 1820 (Duits) met twee beglaasde deuren 164x120x50cm. Cond.: G
Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U
Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G
Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse Empire secretaire ca. 1830. Mahonie gefineerd op eiken. Binnenwerk met 6 lades en deurtje met daarachter een laadje. Mahoniehouten zuiltjes met koperen capitellen. De secr...
Antieke 19e eeuwse Hollandse Biedermeier secretaire ca. 1870. Mahonie gefineerd op vurenhout. Binnenwerk met 5 lades en deurtje (achter het deurtje weer een lade). De secretaire bevindt zich in ongere...
Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G
Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U
Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia , wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G
Antieke Hollandse 1-deurs kussenkast ca. 1890. Met ebbenhout bewerkt en bolpoten. In goede staat 173x102x53cm. Cond.: G
Hollandse kussenkast midden 20e eeuw van eikenhout deels met palisander opgelegd. Kop met drie uitgewerkte leeuwekoppen. Kast heeft tevens drie uitgewerkte ranken met druivenmotief. Onder met 2 lades ...
Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U
Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...
Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G
Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...
Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U
Boeken notenkleurige vitrinekast in de Engelse stijl. Onder 3 laden en 3 beglaasde deuren. Zijkanten ook met glas 205x135x36cm. Cond.: U
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G
Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R
Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafel in Engelse stijl met leder op geschulpt blad 52x35x35cm. Cond.: U
Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G
Notenhouten Art Deco zitbank op gebogen poten met zwart afgezet. En met witte stoffering ca. 1920 98x160x50cm. Cond.: G
Notenhouten Willem III bureaustoel ca. 1860 met in de rug divers snijwerk. Geheel met gezwarte omrandingen en bekleed met panterprint 80x65x50cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten dubbelgebogen dressoir ca. 1870 met marmeren blad en 1 lade. Rijkelijk versierd met snijwerk. Alle 4 deuren zijn gebogen 95x61x160cm.
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U
Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G
Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U